89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
XI Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Dnia 25.01.2018 w naszej szkole Straż Miejska przeprowadziła drugi etap XI Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie ”Stop smogowi”. Wzięli w nim udział uczniowie Technikum Mundurowego BZDZ oraz naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia

Adam Drabek

 
!!!KONKURS!!!

Biblioteka szkolna i Samorząd Szkolny zapraszają do udziału w konkursie walentynkowym na wiersz o miłości. Utwór (własnego autorstwa) przyślij jako załącznik na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do poniedziałku 12 lutego do godz. 10. W treści maila napisz, czy wiersz ma być opublikowany pod pseudonimem czy pod Twoim nazwiskiem. Zwycięski utwór zostanie zaprezentowany społeczności naszej szkoły 14 lutego 2018r.

Zapraszamy do zabawy!

 
HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

25 stycznia 2018 r. (czwartek) godz. 1630

Uwaga: Pozostali nauczyciele od 1645 - 1745 przebywają
w pokoju nauczycielskim.

Konsultacje indywidualne z rodzicami odbywać się będą w czytelni.

Poprawiony: wtorek, 23 stycznia 2018 13:06
 
Ćwierć Maraton Komandosa w Czarnem

Zespół uczniów naszej szkoły w składzie: Klaudia Kulesza, Klaudia Lemańczyk , Adam Dalecki , Wiktor Liszka , Karol Sikorski wziął udział w IV Biegu Przełajowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, „Czarno to widzę” czyli Ćwierć maraton Komandosa w Czarnem.

W konkurencji II Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w Biegach Przełajowych - Czarno to widzę zespół zajął II miejsce.

GRATULACJE !!!

Link do wyników "Czarno to widzę"

więcej zdjęć pod fotką

Tekst i zdjęcia

Adam Drabek

Poprawiony: poniedziałek, 22 stycznia 2018 17:14
 
NAJLEPSZE !!!TECHNIKUM !!! w POWIECIE CHOJNICKIM

 

Kolejny raz ZSP nr 1 w Chojnicach najlepszym technikum w powiecie chojnickim , 10 miejsce w województwie pomorskim i 242 miejsce w Polsce. Awansowaliśmy o kolejne 12 miejsc w Polsce . Jest to zasługa wszystkich uczniów i nauczycieli .

DZIĘKUJEMY !!!

 
CERTYFIKAT dla ZSP nr 1 w Chojnicach

28 listopada 2017 r. nasza szkoła wzięła udział w akcji pod nazwą #POMORSKA KOMÓRKOMANIA#, której organizatorem jest Fundacja DKMS. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. W całym województwie pomorskim wzięło w nim udział 49 szkół – wśród nich jesteśmy i my . W związku z tym miło nam poinformować, że został nam przyznany  Certyfikat Pomorskiej Szkoły z Życiem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji #komórkomania, zarówno potencjalnym dawcom jak i wolontariuszom.

 
"WIGILIA-JASEŁKA 2017"

Każdego roku w naszej szkole jasełka są wyjątkowe. Podobnie było i tym razem. Zaskakujący był fakt, iż wśród odgrywanych postaci zabrakło Matki Boskiej, Świętego Józefa a nawet samego Jezuska. W zamian przedstawiono nam, jak wygląda wigilijny dzień w normalnej polskiej rodzinie z zachowaniem tradycyjnych obrzędów i zwyczajów.

Wzorem rodziny z jasełek, również w naszych klasowych rodzinach odbyły się spotkania wigilijne,a podczas łamania się opłatkiem życzyliśmy sobie zdrowia, radości, wzajemnej życzliwości .......... oraz spełnienia marzeń w nowym roku.

 
Szlachetna paczka

W tym roku naszą szlachetną paczkę przygotowaliśmy dla Mariusza i jego brata , których los , szczególnie w mijającym roku nie oszczędzał.  Ich marzenia były całkiem zwyczajne a odzew wśród uczniów , nauczycieli a nawet absolwentów przerósł wszelkie oczekiwania. I tak całe mnóstwo pięknie zapakowanych prezentów wraz z serdecznymi życzeniami powędrowały do celu. Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się również do akcji Polacy Kresowym Straceńcom,  w ramach której zorganizowano pomoc dla żołnierzy walczących o wolną Polskę mieszkających  za wschodnią granicą . Zebraliśmy 9 paczek z żywnością, a do każdej z nich dołączyliśmy kartkę  z życzeniami . Piękne gesty pomocy dla potrzebujących. Wielkie podziękowania !!!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 28

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.