Szachy drużynowe

Jak obronić Króla na szachownicy doskonale wie nasza szkolna drużyna, która walczyła o mistrzostwo powiatu w szachach drużynowych. Zawody odbyły się w Chojnicach, a naszą szkołę, po przejściu eliminacji reprezentowali: Dawid Piekarski w roli lidera, Patryk Tetzlaff i Szymon Pawlik, wszyscy z klasy I TEO oraz Agata Stachewicz z klasy III LO. Pojedynki szachowe były często wygrane, zdarzały się też porażki , ale ostatecznie remis na szachownicy liderów zdecydował, iż nasza drużyna zajęła II miejsce. W ubiegłym roku było miejsce III, teraz II , więc być może za rok .........

Gratulacje !!!!

A. Kosmalska