Microsoft Imagine

Nasza szkoła bierze udział w programie Microsoft Imagine - dawniej DreamSpark.

Jest to program zapewniający naszym uczniom dostęp do narzędzi technologicznych Microsoft. Po potwierdzeniu tożsamości uczniowie (uczący się w zawodzie: Technik Informatyk, Technik Teleinformatyk) oraz nauczyciele mogą pobrać przy pomocy systmu ELMS określone oprogramowanie oraz zestaw kluczy licencyjnych. Oprogramowanie udostępnione jest do użytku edukacyjnego, niekomercyjnego.

System ELMS (e-academy License Management System). Jest to aplikacja internetowa pozwalająca na automatyczną dystrybucję oprogramowania zawartego w MSDN AA wśród nauczycieli i uczniów.

Poprawiony: środa, 13 września 2017 08:09