Aktualności sportowe

Triathlonowy debiut w sztafecie zakończony sukcesem !!!!

III miejsce zajęła nasza szkolna sztafeta

podczas niedzielnej rywalizacji w ramach Marbruk Triathlon Charzykowy. Sam start jest ogromną satysfakcją , a wynik jaki uzyskali napawa nas dumą. Łącznie pokonanie 56,5 km zajęło drużynie 2:12:12 – Jankowi Kuczkowskiemu przepłynięcie 950m zajęło 18min i 37s : rowerem Radosław Rocławski przejechał 45km w 1godz 9min i 32s : a na pokonanie trasy biegowej 10,55km wystarczyło Robertowi Krauze 42min i 39s. Dwukrotny pobyt w strefie zmian ( przekazanie chipa) zajął im zaledwie 1min i 24s. Ogromne gratulacje !!!

Bezkonkurencyjni w plażówce

Zakończyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej. Nasza szkoła była gospodarzem tych rozgrywek, jednak nie okazaliśmy się zbyt gościnni. Zarówno w turnieju dziewcząt , jak i chłopców to właśnie nasze szkolne drużyny, wygrywając wszystkie mecze zdobyli zwycięstwo. Chłopcy zagrali w składzie: Mateusz Remus, Kamil Ossowski i Tomasz Kukliński. Natomiast dziewczęta, to nasze tegoroczne maturzystki Weronika Krajewska i Wiktoria Kruszczyńska, które broniły mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku. Obie drużyny będą reprezentowały powiat chojnicki w półfinale wojewódzkim.

Wielkie gratulacje i powodzenia !!!

TRIATHLONOWA SZTAFETA TECHNIKUM NR 1

Triathlon Marbruk Charzykowy to największa imprez sportowa w naszym regionie, gdzie rok rocznie startuje ok 1000 uczestników, w konkurencjach indywidualnych i sztafetach. Jest to dyscyplina, w której zawodnik musi się wykazać umiejętnością pływania, jazdy na rowerze oraz biegu. W tegorocznej edycji ( 9 czerwca) do grona licznie startujących absolwentów i nauczycieli dołączą uczniowie naszej szkoły. Swój debiut zaliczą startując w sztafecie i łącznie będą mieli do pokonania 56,5 km. I tak Jan Kuczkowski przepłynie 950 m , Radosław Rocławski przejedzie rowerem 45 km i zakończy Robert Krauze biegnąc 10,55 km. Łączny czas zdecyduje o miejscu na mecie.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

Współorganizować imprezę będzie wzorem lat ubiegłych liczne grono wolontariuszy z naszej szkoły, a w tym roku oprócz pracy wolontariackiej będę z pewnością mocno kibicować naszej szkolnej drużynie. https://triathloncharzykowy.pl/

Poprawiony: środa, 22 maja 2019 07:55

Biegali i wskoczyli na II miejsce

II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Biegach Przełajowych dla drużyny naszego Technikum. Zespół składał się z pięciu najlepszych szkolnych biegaczy, gdzie każdy z nich miał do pokonania dystans 1500m. Miejsca na mecie decydowały o punktach dla drużyny. Najszybszym z naszej ekipy okazał się Robert Krauze, który indywidualnie zajął II miejsce, a tym samym zakwalifikował się do finału wojewódzkiego. Finał ten odbył się w Człuchowie, gdzie Robert wbiegł na metę na bardzo dobrym 11 miejscu – Gratulacje!!! Kolejni z naszej drużyny, to Patryk Wirkus, Szymon Krieger, Radosław Rocławski i Dawid Motylewski. Gratulacje i powodzenia w kolejnych biegowych zmaganiach.

Grali w siatkówkę

Nasza szkoła była gospodarzem turnieju siatkarskiego w ramach Licealiady na etapie miejskim. Zarówno drużyna chłopców , jak i dziewcząt zajęła II miejsce w swojej grupie, co nie dało awansu do dalszych rozgrywek. Mimo ogromnego zaangażowania, tym razem nasz przeciwnik okazał się lepszy. Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i nie przestajemy trenować, gdyż przed nami szansa na rewanż w siatkówce plażowej.

« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »