89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności !!! BRAWO !!! laureaci finału centralnego olimpiady budowlanej
!!! BRAWO !!! laureaci finału centralnego olimpiady budowlanej

Uczniowie Technikum Budowlanego

laureatami XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Trzech uczniów Technikum Budowlanego Mateusz Lica, Mateusz Jeżewski i Dawid Glamowski, po wcześniejszych eliminacjach okręgowych zakwalifikowało się do finału ogólnopolskiej XXX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Wszyscy nasi uczniowie spisali się doskonale uzyskując tytuły laureata tej olimpiady. Dzięki tym wynikom wszyscy mają wstęp wolny na wszystkie uczelnie techniczne o kierunku budowlanym.

Organizatorem olimpiady jest Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej w Warszawie pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

Zawody odbyły się w dn. 6-8 kwietnia 2017r. Rolę gospodarza zawodów pełnił Zespół Szkół Budowlano –Geodezyjnych w Białymstoku.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z 49 szkół z całej Polski.. Dzięki uzyskanym wynikom naszych uczniów Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach w klasyfikacji generalnej szkół zajął 6 miejsce w kraju.

Gratulujemy sukcesu uczniom i opiekunom.

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.