89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Targi EUROPOLTECH 2017
Targi EUROPOLTECH 2017

 

Uczniowie klas mundurowych 28 kwietnia wybrali się na VIII Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa. Jest to najważniejsza w Polsce impreza targowa dedykowana służbom porządku publicznego i służbom specjalnym.

galeria pod zdjęciem:

więcej info poniżej:

 

 

 

Mieliśmy okazje zapoznać się z ofertami sprzętu i wyposażenia z zakresu techniki operacyjnej, kryminalistycznej, łączności, teleinformatyki, ochrony obiektów i osób, ratownictwa, ochrony granic, kontroli ruchu drogowego oraz sprzętu i uzbrojenia dla Wojsk Specjalnych, Żandarmerii Wojskowej

i oddziałów antyterrorystycznych. Na hali znajdował się sprzęt łącznościowy i ochrony granic,

a także specjalistyczne wyposażenie wspomagające kontrolę i dokumentację wydarzeń w ruchu drogowym, broń strzelecka i amunicja, materiały i przedmioty mundurowe, wyposażenie specjalne i ochronne, urządzenia treningowe. Poruszaliśmy się indywidualnie po terenie targów i każdy miał możliwość na zapoznanie się z wszystkim, co go interesowało. Wyjazd był bardzo interesujący; mile będziemy go wspominać, dowiedzieliśmy się i zobaczyliśmy dużo ciekawych rzeczy.

 

 

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.