89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności VII edycja Turnieju Gryfa Pomorskiego
VII edycja Turnieju Gryfa Pomorskiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach zorganizował po raz VII turniej piłki nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych o puchar Gryfa Pomorskiego. W tegorocznych zmaganiach rywalizowało 5 drużyn: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3 z Chojnic oraz Gimnazjum z Nowej Cerkwi i Brus. Pierwsze miejsce i Puchar Gryfa wywalczyła drużyna z Gimnazjum nr 1, grająca w składzie: Daniel Landowski, Remigiusz Szyman, Filip Górecki, Sylwester Narloch, Klaudiusz Ciuk, Mateusz Kołtonowski, Maciej Draszanowski, Marcin Knopek, Mikołaj Rudnik, opiekun zespołu Marek Tybura.

wyniki:

1 miejsce Gimnazjum nr 1 Chojnice

2 miejsce Gimnazjum nr 3 Chojnice

3 miejsce Gimnazjum Brusy

4 miejsce Gimnazjum nr 2 Chojnice

5 miejsce Gimnazjum Nowa Cerkiew

pogoda dopisała, była atmosfera zdrowej sportowej rywalizacji oraz w przerwie grochówka .

 

Uwaga

 

W dniach od 16 lipca do 17 sierpnia 2018 roku

Sekretariat Szkoły czynny będzie dla interesantów

w godzinach od 8.00 do 12.00


Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.