Home konkursy Olimpiady przedmiotowe 42 ogólnopolska olimpiada języka angielskiego
42 ogólnopolska olimpiada języka angielskiego

W poniedziałek 13.11.2017 uczniowie ZSP nr 1 w Chojnicach zmagali się z 42 Ogólnopolską Olimpiadą Języka Angielskiego. Jak co roku uczniowie godnie zaprezentowali swoją szkołę. Wyniki i frekwencja są naprawdę imponujące. A oto nasi zwycięzcy: I miejsce : Bartłomiej Kręski I TI, II miejsce Kacper Prądziński III TEE, Rafał Wałdoch III TEE, Hubert Pawlak I TI, Dominik Jażdżejewski II TI,  III miejsce Mikołaj Szczubiał IV TI. Serdecznie gratulujemy !!!!

Finał odbędzie się 15 grudnia!!!