Home konkursy Konkursy III Powiatowy Konkurs Muzyczny Piosenki Polskiej „Kawiarenki”
III Powiatowy Konkurs Muzyczny Piosenki Polskiej „Kawiarenki”

Nasz zespół muzyczny , który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski wziął udział w III Powiatowym Konkursie Muzycznym Piosenki Polskiej „Kawiarenki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „ Dworek Polski”. I etap konkursu, odbył się w piątek 27.10.2017 roku na Auli Zespołu Szkół w Chojnicach.  Uczniowie Łukasz Wasielewski i Kacper Kobus zaprezentowali utwór z repertuaru Mieczysława Fogga „ Ostatnia niedziela”. Werdykt został ogłoszony  podczas obchodów Święta Niepodległości w Auli Zespołu Szkół w Chojnicach. Nasi uczniowie wyśpiewali wyróżnienie !!!!!

Gratulujemy!!!!!!

Poprawiony: czwartek, 23 listopada 2017 13:23