89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Grali w piłkę ręczną !!!
Grali w piłkę ręczną !!!

 

Licealiada w piłce ręcznej zarówno dziewcząt jak i chłopców cieszyła się dużym zainteresowaniem. Eliminacje miejskie zostały rozegrane w grupach i tylko zwycięzcy tych grup awansowali do dalszego etapu. Nasza dzielna żeńska i męska reprezentacja , walczyła bardzo dzielnie i z ogromnym poświęceniem, nie wystarczyło to jednak aby pokonać wszystkich rywali. Dziękujemy naszym drużynom za godne reprezentowanie szkoły, oraz wspaniałym kibicom za rewelacyjny doping

 

więcej zdjęć -kliknij na zdjęcie

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.