89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności "WIGILIA-JASEŁKA 2017"
"WIGILIA-JASEŁKA 2017"

Każdego roku w naszej szkole jasełka są wyjątkowe. Podobnie było i tym razem. Zaskakujący był fakt, iż wśród odgrywanych postaci zabrakło Matki Boskiej, Świętego Józefa a nawet samego Jezuska. W zamian przedstawiono nam, jak wygląda wigilijny dzień w normalnej polskiej rodzinie z zachowaniem tradycyjnych obrzędów i zwyczajów.

Wzorem rodziny z jasełek, również w naszych klasowych rodzinach odbyły się spotkania wigilijne,a podczas łamania się opłatkiem życzyliśmy sobie zdrowia, radości, wzajemnej życzliwości .......... oraz spełnienia marzeń w nowym roku.

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.