89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności CERTYFIKAT dla ZSP nr 1 w Chojnicach
CERTYFIKAT dla ZSP nr 1 w Chojnicach

28 listopada 2017 r. nasza szkoła wzięła udział w akcji pod nazwą #POMORSKA KOMÓRKOMANIA#, której organizatorem jest Fundacja DKMS. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. W całym województwie pomorskim wzięło w nim udział 49 szkół – wśród nich jesteśmy i my . W związku z tym miło nam poinformować, że został nam przyznany  Certyfikat Pomorskiej Szkoły z Życiem. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji #komórkomania, zarówno potencjalnym dawcom jak i wolontariuszom.

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.