Home aktualności Absolwenci ZSP 1 idą w świat.
Absolwenci ZSP 1 idą w świat.

Piątek 27 kwietnia to dzień, w którym pożegnaliśmy kolejny bardzo dobry rocznik absolwentów. Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali uczniowie czterech klas technikum i jednej liceum. Sala sportowa, gdzie zazwyczaj biegają uczniowie w krótkich spodenkach, w ten dzień wyjątkowo przepełniona była młodzieżą w pełnej gali. Swoją obecnością zaszczycił maturzystów pan starosta Stanisław Skaja, przedstawiciele policji i wojska, Rady Rodziców oraz grono pedagogiczne i pracownicy szkoły. Podczas uroczystości z rąk pana dyrektora i pana starosty wyróżnienia odbierali uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce a ich dumni rodzice listy gratulacje. Specjalne podziękowania skierowano do uczniów wyjątkowych w dziedzinie nauki , sportu oraz aktywności społecznej na rzecz innych. Całość uroczystości uświetnił duet muzyczny - Kamila i Jakub oraz grupa teatralna, która odegranym skeczem pt "Matura" dodała maturzystom z przymrużeniem oka wiary w siebie. Ze strony absolwentów padło mnóstwo miłych słów pod adresem nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników szkoły (były też łzy wzruszenia) - jak ten czas szybko minął....... Dziękujemy za lata spędzone w naszej szkole i życzymy aby uśmiech gościł na Waszych twarzach podczas odbierania świadectw dojrzałości.