89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home osiągnięcia sportowe rok szkolny 2009-2010
rok szkolny 2009-2010

 

Osiągnięcia sportowe uczniów ZSP nr 1 w Chojnicach

w roku szkolnym 2009/2010

 

 

Powiatowe  Sztafetowe  Biegi  Przełajowe

15 października 2009

 

Ø  drużyna dziewcząt  -  IV  miejsce

Ø  drużyna chłopców  -  VI  miejsce

 

Ogólnopolski Cykl Turniejów Piłkarskich młodzieży wiejskiej

„ KADRA EURO 2012 CZEKA”

 

Ø  drużyna chłopców -  II miejsce

 

Licealiada Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej

październik 2009

 

Ø  drużyna chłopców w rozgrywkach miejskich -  III miejsce

 

Liga Piłki Siatkowej Chłopców

październik 2009 – styczeń2010

 

Ø  drużyna chłopców  -  III miejsce

 

Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt

styczeń- luty 2010

 

Ø  rozgrywki miejskie -  I miejsce

Ø  rozgrywki powiatowe  -  II miejsce

 

Powiatowy Finał Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

marzec 2010

 

Ø  Romana Lenz I LOb -  I miejsce

Ø  Paweł Podgórski  III TB     II miejsce

Ø  Krystian Januszewski  II TEC  -  V miejsce

 

Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt

marzec – kwiecień 2010

 

Ø  rozgrywki miejskie -  I miejsce

Ø  rozgrywki powiatowe  -  III miejsce


Licealiada Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

marzec 2010

 

Ø  rozgrywki miejskie -  II miejsce w grupie

 

Powiatowe  Indywidualne  Biegi  Przełajowe

marzec  2010

 

Ø  Patryk Kniachnicki  II Z   -  I miejsce

Ø  Magdalena Gostomczyk  II LOb  -  II miejsce

 

XVIII  Bieg  Uliczny „ Chojnicka Mila”

kwiecień 20010

 

Ø  Patryk Kniachnicki  II Z   -  I miejsce

Ø  Magdalena Gostomczyk  II LOb  -   I miejsce

 

Indywidualne  Zawody  Lekkoatletyczne

maj – czerwiec 2010

 

Ø  Amanda Buza – bieg 400m    -  I miejsce powiat  i  VIII wojewódzkie

Ø  Justyna Dorau  -  skok w dal   -  II miejsce powiat  i  VIII  wojewódzkie

Ø  Danuta  Stoltman  -  pchnięcie kulą   -  II miejsce powiat  i  VIII  wojewódzkie

Ø  Magdalena Gostomczyk  -  bieg 800m   -  III miejsce powiat  i  VII  wojewódzkie

Ø  Kniachnicki Patryk  -  bieg  1500m   -  VII  wojewódzkie

Ø  Przytarski  Tomasz  -  skok w dal   -  II miejsce powiat  i  IV  wojewódzkie

Ø  Ginter Adrian  -  skok wzwyż   -  I miejsce powiat  i  VIII  wojewódzkie

Ø  Landowski  Karol  -  pchnięcie kulą   -  I miejsce powiat  i  VII  wojewódzkie

Mikulak  Jacek  -  rzut oszczepem   -  VII  wojewódzkie
Poprawiony: piątek, 26 listopada 2010 10:30
 

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.