89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home list do gimnazjalistów
List do gimnazjalistów

Gimnazjalisto!

Już niedługo rozpoczniesz nowy etap swojej kariery edukacyjnej. To, jaką drogę swojego rozwoju wybierzesz, zależy wyłącznie od ciebie. To szczególnie trudny i odpowiedzialny wybór.
W związku z tym zapraszamy Cię do

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski”
w Chojnicach

Oferujemy Ci kształcenie na różnych poziomach edukacyjnych:

Liceum Ogólnokształcące z programem autorskim:

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

PRZYSPOSOBIENIE WOJSKOWE

Technik Mechanik

Technik Mechatronik

Technik Elektryk

Technik Elektronik

Technik Informatyk

Technik Budownictwa

Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

 

Dajemy naszym uczniom możliwość zdobywania wiedzy w:

Wyspecjalizowanych laboratoriach komputerowych i mikroprocesorowych

Specjalistycznych pracowniach: mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych

Nowoczesnej pracowni maszyn, urządzeń i napędów elektrycznych

 

Jesteśmy szkołą z tradycjami, wykształciliśmy wspaniałych absolwentów. Atutem naszej szkoły są sukcesy uczniów w konkursach, zawodach sportowych, przeglądach artystycznych. Uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów w szkolnym kole teatralnym, zespole wokalno- instrumentalnym, w licznych kołach i zajęciach sportowych.

Jesteśmy najlepszą szkołą techniczną w powiecie chojnickim. W ogólnopolskim rankingu szkół ponadgimnazjalnych opublikowanym przez portal perspektywy.pl, najwyżej spośród szkół powiatu chojnickiego, w tym roku umieszczono Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach. W klasyfikacji pomorskich techników uzyskaliśmy 59,58 pkt. rankingowych, co dało nam 10 miejsce, na 50 szkół zakwalifikowanych do Rankingu. Według tego samego portalu nasza szkoła uplasowała się na 193 miejscu w Polsce, na 500 szkół zakwalifikowanych.
Do takiego wyniku przyczyniły się wysokie wyniki maturalne, z egzaminów zawodowych oraz osiągnięcia naszych uczniów w konkursach i olimpiadach.

Nasza szkoła jest bezpieczna, objęta monitoringiem, opieką pedagoga, psychologa, pielęgniarki szkolnej, ze świetlicą i bogato wyposażoną multimedialną biblioteką szkolną. Współpracujemy z licznymi instytucjami, biurami koncertowymi i artystycznymi.
Nasi uczniowie wielokrotnie w ciągu roku szkolnego uczestniczą w licznych przedstawieniach, koncertach, spotkaniach z ciekawymi osobistościami, lekcjach historycznych oraz w uroczystościach szkolnych. Prężnie działają w Samorządzie Uczniowskim, wolontariacie.
To tylko niewielki fragment naszej działalności. Zapraszamy Cię do naszej szkoły, w której spotkasz się z akceptacją i życzliwością.
Tu spotkasz przyjaciół zarówno wśród kolegów jaki i Grona Pedagogicznego. Życzymy Ci znakomitych wyników na egzaminie gimnazjalnym i końcowym świadectwie.

 

Zapraszamy Cię do naszej szkoły

na Dzień Otwarty

1 kwietnia 2017r. ( sobota)

od godziny 10.00

 

 

Z wyrazami Sympatii

 

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZSP nr 1 w Chojnicach

 

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.