Home Archiwum
„Wigilijna ulica”

„Wigilijna ulica” to tytuł tegorocznego przedstawienia jasełkowego, które w tym roku zaprezentowała nam grupa uczniów z klasy I LOP, przygotowana przez Panią Sylwią Zielinską-Gugniewicz oraz Pana Wiesława Kiszewskiego. Występy uczniów, które odbyły się w czwartek i piątek wprowadziły wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój. Pokazały, że Boże Narodzenie to nie tylko szał zakupów, domowych porządków i krzątaniny w kuchni, ale przede wszystkim czas refleksji. Młodzi aktorzy na koniec życzyli wszystkim, aby nie byli niemymi przechodniami, tak jak bohaterowie przedstawienia, aby nauczyli się odkrywać w drugim człowieku obecność Chrystusa oraz aby ten czas zaowocował narodzinami nowego człowieka.

Podczas ostatniego czwartkowego występu została również wręczona nagroda dla klasy III LO za I miejsce w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny. Gratulujemy!

Zapraszamy do galerii.