89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home Archiwum
Zakończenie roku klas maturalnych!

„Ostatni raz z moją klasą.
Już pożegnać czas, mych przyjaciół.
Dzisiaj każdy ma swój dorosły świat.”
       Piosenką zespołu Manchester Ostatni raz z moją klasą rozpoczęła się dzisiejsza  akademia z okazji zakończenia roku  klas maturalnych  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach. W uroczystości udział wzięli maturzyści z sześciu klas, wychowawcy, nauczyciele, rodzice.  Ten wyjątkowy dzień swą obecnością uświetnili również zaproszeni goście: wicestarosta Przemysław Biesek-Talewski, kapitan Tomasz Budryca, komisarz Tomasz Kąkolewski oraz Jolanta Krzywdzińska- Przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP nr 1 w Chojnicach  i  Józef Januszewski - Honorowy członek Rady Rodziców przy ZSP nr 1  w Chojnicach. Wszyscy  w swych przemówieniach życzyli abiturientom udanego startu w dorosłe życie. Głos zabrał również Dyrektor szkoły Jan Semrau, który pogratulował młodzieży ukończenia szkoły, osiągniętych wyników, na koniec życzył wszystkim tego, aby okres przygotowań do egzaminu maturalnego zaowocował sukcesem.
     Następnie wręczone zostały nagrody oraz świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższe wyniki w tym roku osiągnęli następujący uczniowie: Tomasz Podgórski- IV TB, Kamil Hope- IV TI, Krzysztof Lubiński- IV TI, Marcin Kruszyński- IV TI, Tomasz Gulgowski- IV TM ,Magdalena Dorawa- IV TB, Wojciech Jurek- IV TEE, Agnieszka Andrzejewska- III LO, Wojciech Kiedrowski- IV TM, Tomasz Milszewski- IV TI, Tomasz Talaśka- IV TI, Anita Skwierawska- III LO, Maciej Giersz- IV TEc, Aleksandra Nenca- III LO, Joanna Singer- III LO, Paulina Megger-  III LO, Adrianna Mientka- III LO, Łukasz Rulewski- IV TM. Najlepszymi absolwentami zostali: Tomasz Podgórski (w technikum) oraz Agnieszka Andrzejewska (w liceum). Poza tym nagrodzono uczniów, którzy rozsławiali imię szkoły w olimpiadach i konkursach na różnym szczeblu, angażowali się w życie szkoły i klasy, osiągnęli sukcesy sportowe.
     Na koniec, uczniowie młodszych klas złożyli starszym kolegom życzenia szerokiej drogi, następnie wręczyli drobne upominki.

Zapraszamy do galerii.

 

Poprawiony: sobota, 27 kwietnia 2013 23:23
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.