Home Archiwum
Konkurs geograficzny rozsztrzygnięty!

Dnia 22 kwietnia 2013 r. odbył się II Konkurs Geograficzny ( w tym roku szkolnym), tym razem z działu „Nazewnictwo geograficzne”.
         W konkursie wzięło udział 39 uczniów z 10-ciu klas:
Oto uczniowie z najwyższą liczba punktów:
    Mateusz Megier         kl. 2 TI               30,5 pkt
    Paweł  Chełmowski    kl. 1 TI              28,5      i
    Arkadiusz Jenta         kl. 1 TB            27,5
Otrzymali oni oprócz dyplomów cenne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Pozostałym uczniom, znajdującym się tuż za „podium”, wręczono drobne upominki w postaci zakładek na książki oraz widokówki ze Lwowa( od 4 do 6 miejsca). Wszyscy uczestnicy  konkursu  otrzymali pozytywną ocenę  z zachowania, a uczniowie z najwyższą liczbą pkt- oceny celujące i b. dobre.
 Najwięcej uczniów, którzy przystąpili do w/w konkursu, było z klas pierwszych- bo aż 20-stu. Znowu, jak poprzednim razem, wśród nagrodzonych był uczeń z klasy I Technikum Informatycznego- tym razem P. Chełmowski.
             Wyniki Konkursu Geograficznego z działu: „Nazewnictwo geogr.” przeprowadzonego dn. 22.04.13
Zwycięzcą konkursu został Mateusz Megier- uczeń klasy 2 Technikum Informatycznego, zdobywając najwyższa liczbę punktów- 30,5 na maksymalnie 35 pkt.
 II miejsce zajął Paweł  Chełmowski    kl. 1 TI                 28,5 pkt
III miejsce zajęła Angelika Knitter        kl. 1 LO b           27,5
  A oto jak przedstawiają się wyniki pozostałych uczniów:

4.  Brewka Kamila                   kl. 2 LO                      27 pkt
 5.  Knitter Angelika                 kl.1 LO b                    26,5
 6.  Gromowska      Paulina      kl. 1 LO b                   25,5    ex  aequeo
     Dorszyńska  Alicja               kl. 1 LO b                   25,5
Konkurs przygotowała i sprawdziła pani  Elżbieta Żuchowska - nauczyciel geografii.

Poprawiony: środa, 15 maja 2013 08:51