Home Archiwum
Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów.

14 maja nasza szkoła wzięła udział w Targach Edukacyjnych dla Gimnazjalistów, które odbyły się w hali Centrm Parku. Szkołę, kierunki kształcenia:

•  w Technikum - Technik Mechanik, Technik Mechatronik, Technik Elektryk, Technik Elektronik, Technik Informaty i Technik Budownictwa
  • w Liceum Ogólnokształcącym - program autorski bezpieczeństwo wewnętrzne

-program autorski przysposobienie wojskowe

• w Zasadniczej Szkole Zawodowej - mechanik- monter maszyn i urządzeń

-murarz- tynkarz

prezentowali uczniowie oraz nauczyciele p. K. Niemczyk i p. R. Gierek. Zapraszamy do galerii.

Poprawiony: wtorek, 21 maja 2013 12:56