89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home osiągnięcia sportowe rok szkolny 2012-2013
rok szkolny 2012-2013

logo cae zsp nr 1

Osiągnięcia sportowe   ZSP nr 1 w Chojnicach

w roku  szkolny  2012/2013

 


 

 

1. Licealiada Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców


rozgrywki powiatowe - I miejsce

półfinał wojewódzki - I miejsce - Czersk

Finał Wojewódzki Licealiady Młodzieży Szkolnej - II miejsce - Człuchów


2. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe


chłopcy - II miejsce

dziewczęta - VIII miejsce


3. Tenis Stołowy


Powiatowy Finał Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym - II miejsce - Paweł Podgórski


4. Licealiada Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt


rozgrywki miejskie - II miejsce

rozgrywki powiatowe - II miejsce - Malachin


5. Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt


rozgrywki miejskie - III miejsce

rozgrywki powiatowe - IV miejsce - Chojnice


6. Licealiada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców


rozgrywki miejskie - III miejsce

rozgrywki powiatowe - IV miejsce - Chojnice


7. Powiatowe Indwidualne Biegi Przełajowe


II miejsce - Przemysław Bugaj

Udział w/w uczniów w Wojewódzkiej Licealiadzie w Sztumie


8. XX Bieg Uliczny „ Chojnicka Mila”


II miejsce - Przemysław Bugaj


9. Powiatowe Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne


chłopcy: Karol Lis - 100m I miejsce

w/w uczeń reprezentował powiat chojnicki podczas zawodów wojewódzkich


10. XIII Licealiada Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców w Chojnicach


I miejsce w finale wojewódzkim


11. Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety”


eliminacje wojewódzkie I miejsca Andrzej Hołody, Mateusz Galikowski i Artur Stachewicz

finał centralny - II miejsce Andrzej Hołody, V miejsce drużynowo


12. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LOK


strzelanie z karabinu dowolnego Kpn-60 - III miejsce Andrzej Hołody

strzelanie z karabinu pneumatycznego Kpn-60 - I miejsce Andrzej Hołody

strzelanie z karabinu pneumatycznego Kpn-40 - III miejsce Mateusz Galikowski

strzelanie z pistoletu pneumatycznego Kpn-40 - III miejsce Patrycja Gabruk

strzelanie z pistoletu pneumatycznego Kpn-60 - III miejsce Kamil Hope

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 13 stycznia 2014 20:43
 

Sponsorzy


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.