Home Archiwum

DZIEŃ OTWARTY W ZSP1

18 kwietnia 2015

10:00 - 13:00

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów, ich rodziców na Dni Otwarte  do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Chojnicach.

18 kwietnia 2015 r. od godziny 10.00-13.00 każdy przybyły do nas gimnazjalista otrzyma wyczerpujące informacje na temat pracy szkoły, kierunków kształcenia, zasad rekrutacji, możliwościach późniejszego kontynuowania nauki.. Gimnazjaliści zostaną zapoznani z bazą szkoły, specjalistycznymi pracowniami komputerowymi, zawodowymi, multimedialnymi klasopracowniami i biblioteką szkolną, świetlicą, kompleksem sportowym, a także  spotkają się z nauczycielami. Ponadto zostaną zapoznani z ofertą zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań.

Zapraszamy!