89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Wyniki konkursu na logo!!!
Wyniki konkursu na logo!!!

 

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę konkursu ogłoszonego w połowie stycznia na stworzenie projektu logo na III Międzyszkolny Konkurs Muzyczny organizowany przez naszą szkołę. Spośród wielu ciekawych prac wybrano grafikę stworzoną przez Grzegorza Januszewskiego z klasy IV TE. Wyróżnienie otrzymał Robert Bukowski z klasy IV TI. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy:-)

Poprawiony: sobota, 18 lutego 2017 09:38
 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.