Home konkursy Konkursy WALENTYNKI W BIBLIOTECE-wyniki konkursu
WALENTYNKI W BIBLIOTECE-wyniki konkursu

W dniu 24.02.2017r. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród uczestnikom imprez walentynkowych.

W quizie walentynkowym wzięło udział 56 uczniów. Prawidłowych odpowiedzi udzieliło 30 osób. Nagrodę książkową otrzymał Tomasz Królikowski z klasy II LO, którego prawidłowe odpowiedzi w quizie zostały wylosowane spośród poprawnie rozwiązanych testów konkursowych wszystkich uczestników.

W ankiecie: „Najpiękniejsze książki o miłości” wzięło udział 35 uczestników. Spośród uczniów, którzy wypełnili ankietę wylosowano jedną osobę. Nagrodę (książkę o miłości…) otrzymała Angelika Łopacińska z klasy III LOP.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział !!!

Poprawiony: niedziela, 26 lutego 2017 18:09