89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ zsp1.chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home aktualności Mityng Pływacki z udziałem naszych wolontariuszy !!!
Mityng Pływacki z udziałem naszych wolontariuszy !!!

Uczniowie  ZSP nr 1 w Chojnicach mieli zaszczyt współorganizować i uczestniczyć w Pomorskim Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych, gdzie około 90 niepełnosprawnych sportowców rywalizowało na chojnickiej pływalni. Ci wyjątkowi zawodnicy w zależności od stopnia niepełnosprawności zmagali się z różnym dystansem i stylem pływackim, często korzystając ze wspomagania opiekuna lub sprzętu. Medale na szyjach pływaków wieszał Lech Stoltman - olimpijczyk i medalista z Igrzysk Paraolimpijskich w Rio de Janeiro, który objął patronatem honorowym to pływackie święto. Na podium stawali nie tylko najszybsi i najlepsi ale również ci, którzy są dzielni i wytrwali w swoich wysiłkach. Uczniowie naszej szkoły (30 wolontariuszy) służyło swoją pomocą, a w zamian otrzymali mnóstwo pozytywnej energii i emocji a nawet zyskali nowych przyjaciół.

dziękuję wszystkim cudownym wolontariuszom !!!!!

A Kosmalska- wolontariuszka

 

bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.