Home aktualności
Aktualności sportowe

Badmintonowy debiut

Drużynowe rozgrywki w badmintonie zagościły w sportowym kalendarzu imprez od ubiegłego roku, natomiast nasza męska reprezentacja podjęła wyzwanie po raz pierwszy.

Rywalizacja w grze pojedynczej i deblu toczyła się na szczeblu powiatowym a nasza para w składzie Wojciech Glaner i Maksymilian Kosobucki z klasy I TI a, zajęła II miejsce.

Gratulacje !!!

a w przyszłym roku liczymy również na drużynę dziewcząt.

SZACHY DRUŻYNOWE

Drużyna ZSP nr 1 w składzie Agata Stachewicz II LO, Damian Adamczyk II TI oraz Maksymilian Kosobucki i Wojciech Glaner z klasy I TIb brała udział w powiatowym turnieju w szachach. Nasza debiutująca reprezentacja zajęła III miejsce.

Plażówka na Kościerskiej

Pierwsza Licealiada Powiatowa w piłce plażowej dziewcząt i chłopców odbyła się na nowo powstałym boisku przy naszej szkole.

24 maja miało miejsce oficjalne otwarcie boiska do piłki plażowej, którego dokonali : pan Starosta Chojnicki pan Stanisław Skaja oraz dyrektor szkoły pan Adam Krause. Boisko powstało w całości dzięki sponsorom, którzy wykonali prace oraz przekazali materiały i sprzęt niezbędne do funkcjonowania boiska. Dziękujemy !!!!

Panu Marcinowi Kwiatkowskiemu - firma Marbruk ; Państwu Hannie i Piotrowi Kalinowskim - Żwirownia Chojnice; Panu Tomaszowi Kierskiemu - sklep rowerowy oraz Panu Krzysztofowi Bieleckiemu - pizzeria SHOCK .

Wyniki poniżej !!!

Galeria foto pod zdjęciami !!!

!!! WYNIKI !!!

MIŁA SIATKARSKA NIESPODZIANKA

SUPER AWANS

do finałów powiatowych zapewniły sobie zespoły dziewcząt i chłopców piłki siatkowej z naszej szkoły. Nie byli faworytami rozgrywek grupowych a sprawili miłą niespodziankę .

Teraz czekają ich mecze finałowe 29 marca chłopcy i 30 marca dziewczęta.

!!! BRAWO !!!

Trzymamy mocno kciuki i prosimy o więcej !!!

Poprawiony: czwartek, 23 marca 2017 20:48

Koszykarskie zmagania z udziałem „Kościerskiej”

Międzyszkolną rywalizację koszykarską rozpoczęły turnieje eliminacyjne, w których nasze szkolne drużyny dziewcząt jak i chłopców zajęły pierwsze miejsca i uzyskały awans do miejskiego finału.

Finał miejski z udziałem czterech najlepszych drużyn chojnickich okazał się ostatnim dla naszej męskiej reprezentacji , natomiast miłą niespodziankę sprawiła drużyna dziewcząt, która walcząc do ostatniego gwizdka zajęła drugie miejsce i prawo startu w rozgrywkach powiatowych.

Rywalizację w turnieju powiatowym żeńska reprezentacja

ZSP 1 zakończyła na III miejscu.

skład reprezentacji : Róża Szrejber, Randia Daczkowska, Patrycja Nykiel, Dominika Ringel, Daria

Żółkiewicz, Kamila Nowak, Klaudia Kulesza, Agata Łangowska, Wiktoria Drzewicka
Gratulacje Nasze dzielne dziewczyny !!!!!!!

Poprawiony: wtorek, 07 marca 2017 08:45

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »