Home aktualności
Aktualności sportowe

Powiatowy turniej badmintona

Drużyna w składzie Mateusz Miszewski i Sebastian Zblewski

z klasy  I technik mechanik reprezentowała naszą szkołę

w powiatowym turnieju badmintona. musieli zmierzyć się zarówno w grze pojedyncze , jak i w deblu. Mimo, iż był to debiut naszych pierwszoklasistów to uplasowali się na trzecim miejscu podium.

Gratulacje !!!!!

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Najlepiej biegający uczniowie reprezentowali szkołę podczas Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych 10x1000m. Na poszczególnych zmianach biegali: Radosław Piekarski, Mateusz Plata, Maksymilian Kołatka, Dawid Motylewski, Szymon Kriegier, Damian Kamowski, Jakub Kozłowski, Tomasz Zańko, Patryk Wirkus i Robert Krauze. Sytuacja na prowadzeniu zmieniała się dynamicznie po każdej zmianie, ostatecznie sztafeta ZSP 1 uplasowała się na III miejscu. Wielkie gratulacje !!!!!

Poprawiony: piątek, 12 października 2018 14:19

Szachy drużynowe

Jak obronić Króla na szachownicy doskonale wie nasza szkolna drużyna, która walczyła o mistrzostwo powiatu w szachach drużynowych. Zawody odbyły się w Chojnicach, a naszą szkołę, po przejściu eliminacji reprezentowali: Dawid Piekarski w roli lidera, Patryk Tetzlaff i Szymon Pawlik, wszyscy z klasy I TEO oraz Agata Stachewicz z klasy III LO. Pojedynki szachowe były często wygrane, zdarzały się też porażki , ale ostatecznie remis na szachownicy liderów zdecydował, iż nasza drużyna zajęła II miejsce. W ubiegłym roku było miejsce III, teraz II , więc być może za rok .........

Gratulacje !!!!

A. Kosmalska

Sportowy Tydzień

„Bądź aktywny” – pod tym hasłem realizowana była ogólnoeuropejska akcja na rzecz zdrowia i sportu. W naszej szkole Europejski Tydzień Sportu to przede wszystkim sportowa rywalizacja, którą zapoczątkował turniej trójek siatkarskich. Ze zwycięstwa pod siatką cieszył się zespół w składzie: Remigiusz Sikora III TI, Jakub Szczepański i Michał Rożek II TM. Kolejny turniej, tym razem indywidualny to tenis stołowy, gdzie zwyciężył Wojciech Glaner II TIB, który pokonał wszystkich rywali, miejsce II Tomasz Kukliński I TI , kolejni to uczniowie z klasy II TB Szymon Jeszke i Wiktor Wnuk-Lipiński. Ostatni turniej to rywalizacja pod koszem – Trio Basket. I tu trójka w składzie Błażej Adamczyk i Bartosz Dobek IV TB oraz Dawid Motylewski III OZE odniosła zasłużone zwycięstwo. Kolejną atrakcją były radosne zajęcia zumby dla wszystkich połączone ze zdrową degustacją. Ostatni dzień sportowego tygodnia to sobota, kiedy co tydzień w Charzykowach odbywa się bieg na dystansie 5 km, w ramach Parkrun. Naszą szkołę podczas biegu reprezentował Robert Krauze II TMM, któremu na pokonanie dystansu wystarczyło 18min i 34s. W konkursie na plakat promujący zdrowie, ruch i sport wyróżnienie przyznano Izabeli Siuzdak III LO oraz Julii Janikowskiej IV TB. Wielkie gratulacje dla zwycięzców i ogromne uznanie i podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy świadomie i z radością skorzystali z rekreacji ruchowej w sportowym tygodniu. Liczymy na jeszcze większą aktywność za rok.

A.Kosmalska

relacja foto - kliknij zdjęcie

Poprawiony: wtorek, 02 października 2018 10:01

I mechanik/elektryk najlepsi na boisku

Pierwszoklasistów powitaliśmy turniejem piłki nożnej, który rozegrany został w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Pięć reprezentacji wszystkich klas pierwszych walczyło na szkolnym Orliku, gdzie rywalizacja była zacięta a każda bramka dawała ogrom radości. Mistrzostwo wywalczyła klasa technik mechanik/elektryk, którym gratulujemy zwycięstwa. Teraz z taką samą energią trzeba walczyć podczas zajęć lekcyjnych. powodzenia !!!!!!

« pierwszapoprzednia123456następnaostatnia »