Home aktualności
Aktualności sportowe

V Turniej Mikołajkowy

Tradycyjnie 6 grudnia najlepsze trójki siatkarskie dziewcząt i chłopców rywalizowały w turnieju mikołajkowym. Wcześniej w drodze eliminacji wytypowano po 3 drużyny w każdej kategorii . Podczas turnieju kibicował sam Mikołaj a rywalizacja sportowa była bardzo zaciekła . W klasyfikacji dziewcząt zwycięstwo wywalczyła gościnnie grająca drużyna absolwentek: Natalia Schmidt , Agata Papka , Patrycja Nikiel . Wśród chłopców triumfowała drużyna z dziewczyną w składzie: Klaudia Brewka , Kacper Ginter oraz Michał Jażdżewski . Gratulacje dla wszystkich uczestników i do zobaczenia za rok.

Relacja foto pod zdjęciem!!!

Grali w piłkę ręczną !!!

Licealiada w piłce ręcznej zarówno dziewcząt jak i chłopców cieszyła się dużym zainteresowaniem. Eliminacje miejskie zostały rozegrane w grupach i tylko zwycięzcy tych grup awansowali do dalszego etapu. Nasza dzielna żeńska i męska reprezentacja , walczyła bardzo dzielnie i z ogromnym poświęceniem, nie wystarczyło to jednak aby pokonać wszystkich rywali. Dziękujemy naszym drużynom za godne reprezentowanie szkoły, oraz wspaniałym kibicom za rewelacyjny doping

więcej zdjęć -kliknij na zdjęcie

mikołajkowy turniej siatkówki

Zapraszamy

wszystkich chętnych do udziału w mikołajkowym turnieju siatkarskim . Mogą w nim uczestniczyć uczniowie naszej szkoły . Zespoły składają się z trójki uczniów z naszej szkoły, mogą być z różnych klas . System oraz harmonogram turnieju zostanie ogłoszony po zapisach ( jest to związane z ilością zespołów )

Zapisy do 23 listopada 2017r.(termin ostateczny)

Szczegółowe informacje oraz zapisy u nauczycieli WF.

kliknij na fotkę

Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017 10:10

NIEPODLEGŁOŚCIOWA KOSZYKÓWKA

Nasza męska drużyna koszykówki wzięła udział w turnieju zorganizowanym z okazji Święta Niepodległości przez UKS „Ogólniak” w Zespole Szkół w Chojnicach. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce

Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 13:55

Badmintonowy debiut

Drużynowe rozgrywki w badmintonie zagościły w sportowym kalendarzu imprez od ubiegłego roku, natomiast nasza męska reprezentacja podjęła wyzwanie po raz pierwszy.

Rywalizacja w grze pojedynczej i deblu toczyła się na szczeblu powiatowym a nasza para w składzie Wojciech Glaner i Maksymilian Kosobucki z klasy I TI a, zajęła II miejsce.

Gratulacje !!!

a w przyszłym roku liczymy również na drużynę dziewcząt.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »