Home konkursy / olimpiady
DZIEŃ BUDOWLAŃCA

25 września 2018r. obchodzimy

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym.

Należy narysować obiekt budowlany

[budynek, most, wiadukt itp.]

w dowolnej technice [ołówek, tusz, pastele, akwarele].

Prace należy składać do 24 września do biblioteki szkolnej.

Minimalny format pracy A4.

KONKURS WIEDZY O ZABORSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM I PARKU NARODOWYM „BORY TUCHOLSKIE”

We wtorek , 5 czerwca br. w czytelni odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzowego dla uczniów z klas drugich o ochronie przyrody oraz walorach turystyczno-krajoznawczych naszego regionu.

Najlepsi okazali się reprezentanci kl. II LO :

Angelika Bąkowska i Adam Dalecki

Dwuetapowy konkurs składał się z części pisemnej i ustnej - uczniowie musieli rozpoznać zwierzęta i rośliny, a udzielając odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania mogli skorzystać z mapy Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Konkurs przygotowały bibliotekarki wspólnie z nauczycielką geografii mgr E. Żuchowską.

Konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów rozstrzygnięty!

Po przeprowadzeniu kilku narad i konsultacji udało nam się wyłonić zwycięzców VI edycji konkursu fotograficznego dla gimnazjalistów pt. „Piękno przyrody”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsceDominika Jączyńska

– Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Wędkarz o zachodzie słońca”.

II miejsceWiktoria Kołata

– Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Zimowy krajobraz”.

III miejsce – Magdalena Borowicz

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Łódka o zachodzie słońca”

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 22 maja br.

Nadesłane na konkurs fotografie można zobaczyć na stronie szkoły www.zsp1.chojnice.pl w zakładce galeria.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok do udziału w VII edycji konkursu.

Koordynator konkursu: Beata Bruska

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 11:03

KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

W dniu 8 maja br. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu ortograficznego o tytuł

MISTRZA ORTOGRAFII POLSKIEJ ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W CHOJNICACH

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Patrycja Kurs z kl. IV TB

II miejsce – Michał Kulesza z kl. III TI

III miejsce – Maciej Kowalczyk z kl. III TI

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji za rok.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego „ Dyktando o Pióro Filomatów”

27 marca 2018 roku uczniowie pierwszej klasy Technikum Informatycznego Krzysztof Łuszczak i Hubert Pawlak wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego „ Dyktando o Pióro Filomatów”. Uczeń naszej szkoły Hubert Pawlak awansował do finału! Serdecznie gratulujemy !!!!

Poprawiony: piątek, 20 kwietnia 2018 08:03

Międzywojewódzki Konkurs Informatyczny „InfoSłupia”

12 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku odbył się półfinał i finał Międzywojewódzkiego Konkursu Informatycznego „InfoSłupia 2018”.

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:

Alicja Adamczyk

Maciej Kowalczyk

Maciej Laskowski

Do finału dostali się uczniowie: Alicja Adamczyk oraz Maciej Kowalczyk i zajęli następujące miejsca:

Alicja Adamczyk - miejsce siódme

Maciej Kowalczyk - miejsce dziewiąte

Gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Adam Drabek

Więcej zdjęć-kliknij zdjęcie!

Poprawiony: czwartek, 26 kwietnia 2018 08:52

Info Słupia

W nasze szkole odbyły się eliminacje do międzywojewódzkiego konkursu informatycznego InfoSłupia – edycja 2018. Do etapu półfinałowego zakwalifikowali się następujący uczniowie klasy czwartej technikum informatycznego:

- Alicja Adamczyk

- Adrian Kalla

- Kamil Janta

Półfinał zostanie przeprowadzony w Słupsku w dniu 12 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00

Poprawiony: środa, 28 marca 2018 08:24

21 marca Światowy Dzień Poezji

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU POETYCKIEGO

I MIEJSCE „Fake” – autor Radosław Ginter z kl IV TM/TEc

II MIEJSCE „Wróble” – autor Radosław Ginter z kl IV TM/TEc

III MIEJSCE „Bez Limitu” – autor Mariusz Lipiński z kl III TEc

Komisja oceniła 10 utworów, przesłanych przez 5 uczniów.

Dziękujemy za udział w konkursie J

Ilona Drobińska, Sylwia Zielińska-Gugniewicz, Izabela Kwaśnik

nagrodzone utwory poniżęj:

wiersze

UWAGA KONKURS!!!

JESTEŚ DOBRY Z ORTOGRAFII I INTERPUNKCJI ?

Weź udział w XIV edycji konkursu ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii Polskiej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Chojnicach. Dyktando ortograficzne odbędzie się 19 marca 2017r. o godz. 14.00 w sali nr 17. Zapisy w bibliotece szkolnej.

Organizatorzy:

mgr Beata Bruska