Home konkursy / olimpiady
Konkursy i olimpiady
Tradycje Bożonarodzeniowe - konkurs

W czwartek 20 grudnia b.r. w czytelni, w świątecznej atmosferze można było sprawdzić swoją znajomość tradycji bożonarodzeniowych w Polsce i na świecie. Do testu konkursowego przystąpiło 85 uczniów z 15 klas liceum i technikum. Bezkonkurencyjni okazali się dwaj uczniowie z kl. II TI b : Łukasz Eckert i Dominik Jażdżewski, ale nagrody – mandarynki otrzymali wszyscy J

Poprawiony: sobota, 22 grudnia 2018 11:28

MICKIEWICZOWSKI GRUDZIEŃ

KONKURS WIEDZY O ADAMIE MICKIEWICZU ROZSTRZYGNIĘTY!

W konkursie udział wzięło 77 uczniów z 11 klas.

Laureatami konkursu zostali:

Hubert Borzych, Daniel Cieśliński, Wiktoria Fedder, Martyna Kroplewska z kl. III TBC

Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych konkursów organizowanych w bibliotece szkolnej!

Olimpiada Cyfrowa

Gratulacje

dla ucznia Mateusza Naklickiego z klasy II TiB , za zakwalifikowanie się do drugiego etapu Olimpiady Cyfrowej.

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 11:16

43 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku uczniowie ZSP nr 1

im. T.O.W. „Gryf Pomorski” we wtorek , tj. 13 listopada 2018 wzięli udział

w szkolnym etapie 43 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

Spośród trzydziestu uczestników wyłoniono 3 laureatów. Oto oni : Filip Grot i Marek Buława z klasy I TI, oraz Michał Kulesza z klasy IV TI

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!!!

Olimpiada Cyfrowa

W dniu 20.11. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w etapie szkolnym III Edycji Olimpiady Cyfrowej.

Etap przeprowadzony był on-line, a uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na 50 pytań wielokrotnego wyboru w czasie 60 minut.

Życzymy powodzenia w oczekiwaniu na wyniki.

"Z mitologią grecką za pan brat"

26 października w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas pierwszych pt. "Z mitologią grecką za pan brat". Do rozwiązywania testu konkursowego przystąpiło 51 uczniów.  Wyniki poszczególnych uczestników będą dostępne w bibliotece szkolnej.

XII Międzyszkolny Turniej Szkół Elektrycznych w Województwie Pomorskim

W minioną środę, 10 października 2018 r., w naszej szkole przeprowadzono XII edycję Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych w Województwie Pomorskim

o Puchar Prezesa SEP Oddział Gdańsk.

W Turnieju wzięło udział sześć szkół kształcących w zawodach elektrycznych z Województwa Pomorskiego:

- Zespół Szkół Energetycznych z Gdańska,

- Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych z Gdyni,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ze Słupska,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wejherowa,

- Zespół Szkół Technicznych z Kartuz

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Chojnic.

Po zaciętej rywalizacji w Turnieju zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Urbaniak Szymon (IV TEC), Literski Robert (IV TEC) i Kononowicz Piotr (IV TEC).

GRATULUJEMY sukcesu!!!

galeria foto - kliknij zdjęcie

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

25 września 2018r. obchodzimy

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym.

Należy narysować obiekt budowlany

[budynek, most, wiadukt itp.]

w dowolnej technice [ołówek, tusz, pastele, akwarele].

Prace należy składać do 24 września do biblioteki szkolnej.

Minimalny format pracy A4.

KONKURS WIEDZY O ZABORSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM I PARKU NARODOWYM „BORY TUCHOLSKIE”

We wtorek , 5 czerwca br. w czytelni odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzowego dla uczniów z klas drugich o ochronie przyrody oraz walorach turystyczno-krajoznawczych naszego regionu.

Najlepsi okazali się reprezentanci kl. II LO :

Angelika Bąkowska i Adam Dalecki

Dwuetapowy konkurs składał się z części pisemnej i ustnej - uczniowie musieli rozpoznać zwierzęta i rośliny, a udzielając odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania mogli skorzystać z mapy Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Konkurs przygotowały bibliotekarki wspólnie z nauczycielką geografii mgr E. Żuchowską.

« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »