Home konkursy
Konkursy i olimpiady
Rozśpiewana Kościerska 2018!!!!

W piątek 16.02.2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T.O.W.”Gryf Pomorski” w Chojnicach  odbyła się IV edycja Międzyszkolnego Muzycznego Konkursu Piosenki.  Uczestnicy- uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

z Chojnic i okolic, odśpiewali piosenki

w języku angielskim i  niemieckim .

Myślą przewodnią utworów była

miłość i przyjaźń.

Wyniki i info poniżej oraz w linku:

galeria zdjęć- kliknij na zdjęcie

WYNIKI

Miłość w ujęciu poetyckim

14 lutego jak na święto przystało, i w naszej szkole było walentynkowo.

Samorząd uczniowski zadbał o stosowny wystrój i atmosferę. Zorganizowano pocztę

walentynkową, która sprawiła wiele niespodziewanej radości adresatom.

Natomiast wiersze o tematyce miłosnej autorstwa naszych uczniów zdaniem jury były

oryginalne. Każdy z naszych szkolnych poetów ujął temat miłości inaczej. ale jakże

stosownie i pięknie.

Gratulacje !!!!!

KONKURS WALENTYNKOWY W BIBLIOTECE

W środę 14 lutego b.r. wszyscy odwiedzający bibliotekę szkolną mogli  wziąć udział w rozwiązywaniu testu walentynkowego „ Słynne pary w literaturze”. Uczestnicy świetnie się bawili rozwiązując test, który wywoływał sporo emocji! W konkursie udział wzięły  92 osoby z 11 klas .

Wszystkim uczestnikom dziękujemy

za udział w konkursie !!!

Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2018 19:33

XI Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Dnia 25.01.2018 w naszej szkole Straż Miejska przeprowadziła drugi etap XI Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie ”Stop smogowi”. Wzięli w nim udział uczniowie Technikum Mundurowego BZDZ oraz naszej szkoły.

Tekst i zdjęcia

Adam Drabek

!!!KONKURS!!!

Biblioteka szkolna i Samorząd Szkolny zapraszają do udziału w konkursie walentynkowym na wiersz o miłości. Utwór (własnego autorstwa) przyślij jako załącznik na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do poniedziałku 12 lutego do godz. 10. W treści maila napisz, czy wiersz ma być opublikowany pod pseudonimem czy pod Twoim nazwiskiem. Zwycięski utwór zostanie zaprezentowany społeczności naszej szkoły 14 lutego 2018r.

Zapraszamy do zabawy!

Krzyżówka bożonarodzeniowa i mandarynki

W czwartek 21 grudnia b.r. wszyscy odwiedzający bibliotekę szkolną mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tradycji bożonarodzeniowych.  Prawie 50 uczniów rozwiązało świąteczną krzyżówkę i odgadło hasło – w nagrodę częstowali się mandarynkami życząc sobie nawzajem wesołych świąt!

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

13 grudnia 2017r. o godz. 12.15 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom. W konkursie udział wzięło 22 uczniów  z 6 klas. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Maksymilian Kosobucki z kl. I TI b

II miejsce – Przemysław Kosiedowski z kl. I TI b

III miejsce- Kajetan Kroplewski z kl. I TI b

Gratulujemy i zachęcamy do kolejnych konkursów organizowanych w bibliotece szkolnej!

"STACHURIADA 2017"

W ubiegły czwartek 7 grudnia nasz zespół muzyczny w składzie:

Oliwia Kiedrowska, Kacper Kobus i Łukasz Wasielewski

wziął udział w kolejnej edycji Stachuriady.

Jak zwykle godnie reprezentując naszą szkołę zajęli wysokie - drugie miejsce.

Dziękujemy i gratulujemy!!!!

Konkurs czytelniczy „Z mitologią grecką za pan brat”

Wyniki konkursu czytelniczego

Z mitologią grecką za pan brat”

W konkursie, który odbył się 20 listopada 2017 r. w czytelni udział wzięło 14 uczniów z 4 klas pierwszych technikum. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy I TI b! Oto wyniki:

I Miejsce - Mateusz Naklicki z kl. I TI b  (39pkt.)

II miejsce - Przemysław Kosiedowski z kl. I TI b  (37,5 pkt.)

III miejsce - Maksymilian Kosobucki z kl. I TI b  (35 pkt.)

Gratulujemy!

Wyniki pozostałych uczestników – w bibliotece szkolnej

Poprawiony: poniedziałek, 27 listopada 2017 08:47

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »