Home konkursy
Konkursy i olimpiady
"STACHURIADA 2017"

W ubiegły czwartek 7 grudnia nasz zespół muzyczny w składzie:

Oliwia Kiedrowska, Kacper Kobus i Łukasz Wasielewski

wziął udział w kolejnej edycji Stachuriady.

Jak zwykle godnie reprezentując naszą szkołę zajęli wysokie - drugie miejsce.

Dziękujemy i gratulujemy!!!!

Konkurs czytelniczy „Z mitologią grecką za pan brat”

Wyniki konkursu czytelniczego

Z mitologią grecką za pan brat”

W konkursie, który odbył się 20 listopada 2017 r. w czytelni udział wzięło 14 uczniów z 4 klas pierwszych technikum. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie klasy I TI b! Oto wyniki:

I Miejsce - Mateusz Naklicki z kl. I TI b  (39pkt.)

II miejsce - Przemysław Kosiedowski z kl. I TI b  (37,5 pkt.)

III miejsce - Maksymilian Kosobucki z kl. I TI b  (35 pkt.)

Gratulujemy!

Wyniki pozostałych uczestników – w bibliotece szkolnej

Poprawiony: poniedziałek, 27 listopada 2017 08:47

III Powiatowy Konkurs Muzyczny Piosenki Polskiej „Kawiarenki”

Nasz zespół muzyczny , który powstał przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej Gryf Pomorski wziął udział w III Powiatowym Konkursie Muzycznym Piosenki Polskiej „Kawiarenki” zorganizowanym przez Stowarzyszenie „ Dworek Polski”. I etap konkursu, odbył się w piątek 27.10.2017 roku na Auli Zespołu Szkół w Chojnicach.  Uczniowie Łukasz Wasielewski i Kacper Kobus zaprezentowali utwór z repertuaru Mieczysława Fogga „ Ostatnia niedziela”. Werdykt został ogłoszony  podczas obchodów Święta Niepodległości w Auli Zespołu Szkół w Chojnicach. Nasi uczniowie wyśpiewali wyróżnienie !!!!!

Gratulujemy!!!!!!

Poprawiony: czwartek, 23 listopada 2017 13:23

42 ogólnopolska olimpiada języka angielskiego

W poniedziałek 13.11.2017 uczniowie ZSP nr 1 w Chojnicach zmagali się z 42 Ogólnopolską Olimpiadą Języka Angielskiego. Jak co roku uczniowie godnie zaprezentowali swoją szkołę. Wyniki i frekwencja są naprawdę imponujące. A oto nasi zwycięzcy: I miejsce : Bartłomiej Kręski I TI, II miejsce Kacper Prądziński III TEE, Rafał Wałdoch III TEE, Hubert Pawlak I TI, Dominik Jażdżejewski II TI,  III miejsce Mikołaj Szczubiał IV TI. Serdecznie gratulujemy !!!!

Finał odbędzie się 15 grudnia!!!

!!!UWAGA OLIMPIADA!!!

Dnia 20 listopada 2017r. w sali nr P6  odbędą się eliminacje szkolne

XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do pani Bernadetty Kubiszewskiej

do dnia 17 listopada 2017r.

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 19:35

XX edycja OWEiE Euroelektra

W dniu 8 listopada 2017 roku o godz. 9.00 w sali numer P13 zostanie przeprowadzony etap szkolny XX edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA.

W olimpiadzie biorą udział uczniowie klas III i IV technikum elektronicznego i elektrycznego. Za organizację etapu odpowiada - p. Wojciech Rydzkowski.

Zawody I stopnia polegają na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru na specjalnych kartach odpowiedzi oraz uzasadnieniu odpowiedzi na osobnych kartkach. Zawody trwają 120 minut.

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 18:46

UWAGA OLIMPIADA!

UWAGA !

13 listopada 2017 w naszej szkole odbędzie się etap szkolny
42 Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego !!!
Wszyscy chętni proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie się do nauczyciela uczącego języka angielskiego lub pani Eweliny Miguliny!!!!

Zapraszamy :-)

Poprawiony: poniedziałek, 30 października 2017 18:15

ZGADNIJ - kto to?

ZAGADKA ROZWIĄZANA

Uczniowie mieli nie lada zadanie, ale wszystko już jasne. Konkurs dla uczniów „Rozpoznaj nauczyciela po zdjęciu z dzieciństwa” został rozstrzygnięty. Zwycięskiej klasie – II TI udało się trafnie dopasować 22 nauczycieli do ich zdjęć sprzed lat.

!!! gratulacje !!!

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole. Ogłoszono konkurs na plakat „Języki obce w Europie”. W konkusie wzięło udział 58 uczniów. Zgłoszono 21 plakatów. Wszystkie prace były niezwykle ciekawe , dlatego też komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia przy dokonaniu oceny i wyborze najlepszych prac. Oto lista zwycięzców konkursu:

I miejsce –język angielski Aleksandra Klamann i Julia Weltrowska

I miejsce –język niemiecki Kamila Koniarska i Paulina Borhardt

Pozostałe miejsca poniżej: kliknij więcej

« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »