Home konkursy / olimpiady
Konkursy i olimpiady
"Z mitologią grecką za pan brat"

26 października w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas pierwszych pt. "Z mitologią grecką za pan brat". Do rozwiązywania testu konkursowego przystąpiło 51 uczniów.  Wyniki poszczególnych uczestników będą dostępne w bibliotece szkolnej.

XII Międzyszkolny Turniej Szkół Elektrycznych w Województwie Pomorskim

W minioną środę, 10 października 2018 r., w naszej szkole przeprowadzono XII edycję Międzyszkolnego Turnieju Szkół Elektrycznych w Województwie Pomorskim

o Puchar Prezesa SEP Oddział Gdańsk.

W Turnieju wzięło udział sześć szkół kształcących w zawodach elektrycznych z Województwa Pomorskiego:

- Zespół Szkół Energetycznych z Gdańska,

- Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych z Gdyni,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 ze Słupska,

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 z Wejherowa,

- Zespół Szkół Technicznych z Kartuz

- Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Chojnic.

Po zaciętej rywalizacji w Turnieju zwyciężyła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Urbaniak Szymon (IV TEC), Literski Robert (IV TEC) i Kononowicz Piotr (IV TEC).

GRATULUJEMY sukcesu!!!

galeria foto - kliknij zdjęcie

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

25 września 2018r. obchodzimy

DZIEŃ BUDOWLAŃCA

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie plastycznym.

Należy narysować obiekt budowlany

[budynek, most, wiadukt itp.]

w dowolnej technice [ołówek, tusz, pastele, akwarele].

Prace należy składać do 24 września do biblioteki szkolnej.

Minimalny format pracy A4.

KONKURS WIEDZY O ZABORSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM I PARKU NARODOWYM „BORY TUCHOLSKIE”

We wtorek , 5 czerwca br. w czytelni odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzowego dla uczniów z klas drugich o ochronie przyrody oraz walorach turystyczno-krajoznawczych naszego regionu.

Najlepsi okazali się reprezentanci kl. II LO :

Angelika Bąkowska i Adam Dalecki

Dwuetapowy konkurs składał się z części pisemnej i ustnej - uczniowie musieli rozpoznać zwierzęta i rośliny, a udzielając odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania mogli skorzystać z mapy Zaborskiego Parku Krajobrazowego.

Konkurs przygotowały bibliotekarki wspólnie z nauczycielką geografii mgr E. Żuchowską.

Konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów rozstrzygnięty!

Po przeprowadzeniu kilku narad i konsultacji udało nam się wyłonić zwycięzców VI edycji konkursu fotograficznego dla gimnazjalistów pt. „Piękno przyrody”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsceDominika Jączyńska

– Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Wędkarz o zachodzie słońca”.

II miejsceWiktoria Kołata

– Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Zimowy krajobraz”.

III miejsce – Magdalena Borowicz

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim za zdjęcie pt. „Łódka o zachodzie słońca”

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 22 maja br.

Nadesłane na konkurs fotografie można zobaczyć na stronie szkoły www.zsp1.chojnice.pl w zakładce galeria.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok do udziału w VII edycji konkursu.

Koordynator konkursu: Beata Bruska

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 11:03

KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

W dniu 8 maja br. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu ortograficznego o tytuł

MISTRZA ORTOGRAFII POLSKIEJ ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W CHOJNICACH

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Patrycja Kurs z kl. IV TB

II miejsce – Michał Kulesza z kl. III TI

III miejsce – Maciej Kowalczyk z kl. III TI

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji za rok.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego „ Dyktando o Pióro Filomatów”

27 marca 2018 roku uczniowie pierwszej klasy Technikum Informatycznego Krzysztof Łuszczak i Hubert Pawlak wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Języka Angielskiego „ Dyktando o Pióro Filomatów”. Uczeń naszej szkoły Hubert Pawlak awansował do finału! Serdecznie gratulujemy !!!!

Poprawiony: piątek, 20 kwietnia 2018 08:03

Międzywojewódzki Konkurs Informatyczny „InfoSłupia”

12 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku odbył się półfinał i finał Międzywojewódzkiego Konkursu Informatycznego „InfoSłupia 2018”.

Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie:

Alicja Adamczyk

Maciej Kowalczyk

Maciej Laskowski

Do finału dostali się uczniowie: Alicja Adamczyk oraz Maciej Kowalczyk i zajęli następujące miejsca:

Alicja Adamczyk - miejsce siódme

Maciej Kowalczyk - miejsce dziewiąte

Gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Adam Drabek

Więcej zdjęć-kliknij zdjęcie!

Poprawiony: czwartek, 26 kwietnia 2018 08:52

Info Słupia